Найбільший прапор України в Дніпрі, 2016 р.

Жовто-блакитний красень вже встиг побувати у більш ніж 20 містах України, зокрема в Одесі, Миколаєві, Львові, Маріуполі, Дрогобичі та інших.

Розгортання найбільшого українського прапора на Потьомкінських сходах в Одесі, 2014 р.

Патріотичний флешмоб під замком Любарта, Луцьк, 2014 р.

Тернопільський — найдовший

До списку рекордсменів потрапив і Тернопільський стяг — найдовший у країні. У серпні 2010-го учасники акції «Ровесник Незалежності» розгорнули навколо Тернопільського ставу синьо-жовте полотно завширшки 0,75 м та завдовжки 9,5 км. Дійство було приурочене до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

До патріотичного флешмобу залучили 2010 учасників — ровесників Незалежності, тобто 12 % усіх, хто народився 1991 року на Тернопільщині, а це 16498 осіб. Після урочистої церемонії прапор розрізали на 6 тисяч маленьких прапорців, які передали школам, лікарням, бібліотекам краю.

Найбільший український прапор на фасаді будівлі

Майже півтора року, починаючи з 2014-го, величезний жовто-блакитний прапор з гербом прикрашав центральну площу Житомира. Гігантський стяг вагою понад 150 кг вивісили на фасад будівлі Житомирського учбово-виробничого підприємства УТОГ, що шиє бронежилети для української армії.

Висота прапора становила 11,25 м, довжина — 40 м, а площа дорівнювала 450 кв. м. Автори ідеї — керівник підприємства Олександр Єфимович та директор місцевої рекламної агенції Ярослав Гапоненко — розповідають, що у такий спосіб прагнули підняти патріотичний дух житомирян.