Міжнародний день рідної мови -  день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. 

21 лютого ми святкуємо Міжнародний день рідної мови. Для більшості громадян України українська мова — не тільки державна, але й рідна. Це та мова, якою вони вчилися розмовляти, яку чули з самого дитинства.

Моя Мова – найкраща в світі!

Мабуть, Тобі вже не раз казали, що українська мова — одна з наймелодійніших у світі. Так, наприклад, філолог і фольклорист Ізмаїл Срезневський у 1834 році писав: «...багато хто впевнений, що ця мова — одна з найбагатших мов слов'янських, що вона не поступається богемській достатком слів і виразів, польській — мальовничістю, сербській — приємністю...».

 

Українська мова — дуже багата і розмаїта. Так, у «Короткому словнику синонімів української мови» розроблено 4279 синонімічних рядів. Найбільше синонімів, як виявляється, має слово «бити» — цілих сорок п'ять!

Бережімо рідне слово, бо в ньому не тільки гомін лісів, переливи струмків, шепіт трав, а й високий дух пращурів, сила нашого сьогодення і поступ майбутній.

Дорогі співвітчизники! Не будьмо байдужими, давайте разом захищати найбільше наше багатство – нашу РІДНУ УКРАЇНСЬКУ  МОВУ!

http://pustunchik.ua/ua/holidays

  
 
 
 
Copyright Navchaemo ukrajinskoji © 2016
uCoz